ملینا شیرانی کیست؟

ملینا شیرانی
متولد اصفهان

در 17 سالگی با مطالعه کتابی از کارل گوستاو یونگ به روان شناسی علاقه مند شدم و به دنبال مطالعات مربوط به روان شناسی رفتم .

به هنر به خصوص هنر موسیقی و نمایش بسیار علاقه مند هستم و معتقدم که هنر سرآمد درمان هاست .

بخاطر علاقه ام به موسیقی بخصوص موسیقی سنتی ایرانی ،پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشدم را با موضوع موسیقی درمانی برای بهبود اختلال وسواس با استفاده از موسیقی سنتی ایران و با راهنمایی استاد ، دکتر امیرهوشنگ مهریار کار کردم .

از آنجا که تا قبل از این تحقیق ، موسیقی درمانی برای اختلال وسواس مورد مطالعه قرار نگرفته بود ، مقاله برگرفته از پایان نامه ام مورد استقبال مجلات معتبر بین المللی قرار گرفت و در سال 2015 ، در مجله بسیار معتبر
Journal of affective disorders
به چاپ رسید .

پس از طی کردن مقطع فوق لیسانس دوره اینترنشیپ رواندرمانی را به مدت دو سال در تهران ، تحت نظارت و سوپروایزری آقایان دکتر امیر هوشنگ مهریار و دکتر مجتبی جزایری سپری نمودم و در این مدت کتابی را تحت عنوان صد سوال و جواب درباره وسواس کودک شما ترجمه نموده و کتابی با عنوان چراغ قرمزهای افسردگی و اکسیرهای شادمانی را به قلم خود به رشته تحریر در آوردم .

در سال 95 ، با رتبه کل کشوری 3 ، به مقطع دکترای روان شناسی بالینی وارد شدم و به زمینه مورد علاقه ام که نمایش درمانی (سایکودراما) است ، پرداختم .

من عاشق کارم هستم و بخاطر عشق روزافزونم به رشته روان شناسی و حرفه مقدس رواندرمانگری ، از خداوند سپاسگزارم .

هم اکنون زمینه های تخصصی فعالیت من ، روان شناسی رابطه ، زوج درمانی و سکس تراپی و نیز رواندرمانی اختلال وسواس است و هموطنان عزیز ، از سراسر کشور پهناور ایران می توانند برای جلسات غیرحضوری با من ، وقت دریافت کنند . برای همشهریان عزیز اصفهانی نیز امکان جلسات حضوری و غیرحضوری ، فراهم است .

روزگارتون شاد

تماس با ما